mail blogu:monique-world@email.cz

Aktuálně:

Chceš spřátelit?KLIK!!!

Kontrola Affiků KLIK!!

↓↓↓

My Diary

Bude pauza!

21. dubna 2013 v 23:19 | MoniQue
Zdravím všechny a moooc děkuju za blahopřání k praktické. =) Ale bohužel nemám ještě klid. Teď to teprve začne... Sice maturuji až na podzim, ale musím dohnat plno známek z každého aspoň 3 a to jich mám kolem 12!!!! Zamračený No bude to fuška tento týden to vypukne půjdu asi na 4-5 zkoušení, tak mi držte palce ať do dám aspoň na 4 xDDDD protože některé ty předměty jsou masakr!!!!! No bojím se jak hrom. Takže budu zavalena učebnicema, sešitama.

Jsem v nemocnici!

15. ledna 2013 v 18:43 | MoniQue
Zdravím všechny a moc se omlouvám, ale dlooooooouho tu nebudu, protože jsem v nemocnici (zhroutila jsem se) Nebojte se o mě už je to lepší. Mimo budu asi 1.5 měsíce ( občas sem zkusím zaskočit jestli bude možnost) Vaše MoniQue

Nový rok + nová pravidla

2. ledna 2013 v 10:17 | MoniQue
Zdravím všechny v novém roce 2013 věřím, že nám přinese více spokojenosti než předešlé roky. =) Už z nadpisu můžete tušit, že tady budou změny. Už nemám čas obíhat všechny mé affíky pravidelně (já moc nemusí když se něco musí dělat parvidelně, potom to člověka přestane bavit) proto se pod tento článek zapíše ten, kdo chce být můj affík, ale je seznámen s tím, že ho nebudu obíhat pravidelně, ale jen když budu mít čas a chuť. Asi tímto ztratím některé affíky (možná i většinu) ale zamyslte se, máte vždy náladu obíhat a ještě k tomu pravidelně? Já do vás nevidím, nevím jak vy to cítíte, ale myslím, že takhle to má větší smysl dělat to s chutí a né jen z povinnosti.Ani já vás nenutím, abyste mě obíhali každý den. =) Mám vás moc ráda a myslím, že díky této změne bude mít tento blog jiný šmrnc.

Návštevnost - 24.12. - 30.12. 2012

31. prosince 2012 v 16:28 | MoniQue
Zdravím všechny, dnes jsem se vrátila domů, promiňte, že jsem tu dlouho nic nepřidávala, ale pár mých affs co mám na fb ví, co se stalo. Pokud chcete být se mnou častěji v kontaktu, tak mi napište na mail: monique-world@email.cz váš Facebook (budu moc ráda) Mrkající A dávám sem návštěvku:

Navstevnost za minuly tyden (24.12. 2012 - 30.12. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 16
Streda: 12

Zítra je Štedrý den!

23. prosince 2012 v 7:20 | MoniQue
Zdravím všechny! Už se taky nemůžete dočkat zítřka? Mrkající Letos u nás bude babiččin přítel, takže tu bude veseleji.Loni nám babička zkolabovala, že ji málem odvezla záchranka, tak doufám a věřím, že se to letos nebude opakovat!!!! Letošní prázdniny však budu muset věnovat hlavně učení, protože v lednu to bude hrůza (všichni chtějí mít plno známek) a my chudáci nevíme co se dříve učit. Nerozhodný A co vy budete dělat o prázninách? Taky se musíte učit? S vyplazeným jazykem Zítra na blog nepůjdu, snad to chápete. Tak já jdu oběhnout a všem přeji Veselé Vánoce plné pohody a hodně dárečků! Usmívající se Vaše MoniQue


Projekt-10. den

13. prosince 2012 v 13:45 | MoniQue
Zdravím všechny jak se máte? Já nic moc, protože jsem byla v úterý na pohřbu dědového bratra! =( Bylo to hrozné, nečekané, nechápu to, byl prostě zdravý a zničehonic spadl na ulici a nikdo už mu nemohl pomoct.... Stále jsem z toho v šoku, nemůžu tomu uvěřit, byla to už snad jediná živá vzpomínka na mého dědu!!! Pořád v dáli slyším jeho smích, proto si říkám, že už kvůli němu, dědovi a všem kolem musím být silná, protože kdybych to zase vzdala, tak by přišlo něco horšího a to nechci! Taky se vám stalo něco podobného? Chybí vám někdo tak jak mě děda a teď i jeho bratr??? Podělte se se mnou. Nemám nikoho komu bych se svěřila, babičce to nemůžu říct, protože by brečela taky. Našim to taky nemůžu říct, protože podle mě nemají soucit, táta nebrečel ani na pohřbu jeho otce. Stále přemýšlím, kdybych umřela, že bych chyběla asi jen babičce a možná ještě pár lidem, ale rodičům určitě ne! Taky máte podobné pocity, nebo vás napadají podobné věci?
Trochu tohle souvisí i s mým posledním 10. projektem, který zní:
10. den- jak mi blog změnil život!

Projekt 9. den

8. prosince 2012 v 21:48 | MoniQue
Zdravím všechny a omlouvám se, že tu chodím teď celkem málo, ale ve škole se asi všichni učitelé rozhodli nás naštvat a na příští týden máme každý den minimálně 2 písemky! Křičící Hrůza, co? Včera večer jsem hlídala malou sestřenku Sárinku (i přes noc) a ještě jsem se dozvěděla, že umřel dědův bratr (teď už jsou v nebi oba) byl to Sárinky děda. Je to hrozné, protože už jsem delší dobu měla divný pocit, že někdo umře a moje pocity se splnily. Ale život jde dál. Vzpomněla jsem si na dědovu smrt je to sice už 13 let, ale pořád je to ve mě a moc mi chybí!!! Zamračený Jinak dnes jsme byli v OC, což mi zvedlo náladu. Koupila jsem tam hodně dárků, ale stejně mám pocit, že mi ještě toho dost chybí. Smějící se A co vy už máte dárky? Dnes přidávám 9.den projektu:

Projekt-8. den+ poslední šance

4. prosince 2012 v 15:18 | MoniQue
Zdravím všechny moc se omlouvám za mou neaktivitu, ale včera jsem šla kupovat pár věcí na dárky a večer jsme byli s kámoškama venku. Dnes to ale napravím a chci vás ještě upozornit, že můžete stále posílat své příběhy do vánoční soutěže! TADY Do zítřka do 15 hodin a během dne pak budete moci hlasovat. Jinak dnes přidávám další den projektu:

8. den- 1 z tvých oblíbených pořadů:
jelikož mám 2 oblíbené tak napíšu oba a u jednoho se rozepíšu víc, protože ho možná ani neznáte. =)
1. The vampire diaries- to určitě znáte, už se na něj dívám několik let a stále mě to baví =)

Naše vánoční trhy

2. prosince 2012 v 17:40 | MoniQue
Včera jsme byli na vánočních trzích u nás ve městě a tak jsem si řekla, že tu dám párk fotek. Před chvílí jsem viděla hezký článeček u Yersinky! A tak bych se s vámi chtěla podělit o vánoční atmosféru. A ještě něco dnes je 1. adventní neděle, víte o tom? Já se dnes o tom bavila s mamkou a přijde mi divné, že letos budou jen 3! Nezdá se vám to taky divné?

Projekt 7. den

2. prosince 2012 v 15:40 | MoniQue
Zdravím všechny! Dnes jsme jeli na mši za dědu a pak nás babička pozvala na oběd do restaurace, měli jsme svíčkovou, mňam! Před chvílí jsem si celá promrzlá dala horkou vanu, až se ze mě kouřilo. xDDD Podívám se z okna a ono sněžíííí!!! Konečně venku taková zima, ale ještě nemám ani jeden dárek a Vánoce už jsou za 3 týdny!! Jak jste na tom vy? Máte už nakoupeno? U mě je ten problém, že bydlím mezi Zlínem, Ostravou a Olomoucem, takže do všech je to hoďka cesty. =(
A jdeme na projekt 7. dne:
7. den- 2 moje nejlepší města:
1. Praha- zde bych chtěla bydlet, doufám, že už to bude příští rok =)
2. Paříž- sice jsem tam ještě nebyla, ale chci tam jednou jet, to město je kouzelné
A jaké jsou vaše 2 nej města?

Projekt 6. den

1. prosince 2012 v 19:06 | MoniQue
Zdravím všechny. Dnes jsem měla jet za kámoškou se kouknout na rozsvícení vánočního stromečku a měli tam vystoupit i No Name ale naši mě nepustili!!! Jsem celkem naštvaná a jak sem to volala kámošce, tak taky ji to mrzelo... Dnes u nás jel mikulášský parní vlak, tak jsem jela i s bráchou a bylo to super! Před chvílí jsme přijeli z vánočních trhů u nás ve městě. Už mě nebaví furt sedět doma!!! Smějící se A co vy, jak si užíváte víkend? Taky sedíme pořád doma? Už jsem dlouho nepřídala další den projektu tak jdu na to:
6. den- 3 nejlepší věci v mém pokoji:
1. moje velká měkká postel se spoustou polštářků a plyšáků xD

Cena od Dády za Miss blog 2012

27. listopadu 2012 v 19:55 | MoniQue
Zdravím všechny! jak jste se dnes měli? Mě dneska přišel balíček od Dádušky za 3. místo v soutěži Miss blog 2012!!! Moooooc ti děkuju za milé dárečky. =) Mám z toho velkou radost, protože jsem ještě nic nevyhrála. Jinak chci poděkovat taky všem, kteří mě fandili a hlasovali pro mě, moc si toho vážím. A tak jsem se rozhodla vám vyfotit mou výhru. Úžasné jsou i ty nápisy princess Mrkající

Projekt 5. den

26. listopadu 2012 v 12:03 | MoniQue
Zdravím všechny á zase jsem včera sem nedala projekt! Rozpačitý Teď to ale napravím. Nebudeme se zdržovat a jdu na to:

5. den- 4 věci na které se těším v nejbližší době

1. Na Vánoce, jsou už za necelý měsíc, už pomalu vymýšlím dárky =)
2. Chtěla bych jet v nejbližší době do Prahy, tak snad mi to vyjde, kámošce už jsem to jednou odřekla, kvůli škole, doufám, že tam pojedu xD
3. Na setkání přátel přirozené hudby ( je to již 2. setkání) ale kvůli nemoci jsem nemohla jet a strašně mě to štvalo! Tentokrát už to musí vyjít! xD Je to parta lidí, kteří umí hrát i bez not na neobvyklé nástroje ale nejen na ně, já si tam asi přivezu klávesy (jestli mě teda poveze taťka)

Projekt 4. den

24. listopadu 2012 v 20:52 | MoniQue
Včera jsem nějak zapomněla na projekt, tak ho napravím dnes. =) Včera jsem měla i slabou chvilku... no nebudu to tady rozepisovat, nebo si o mě pomyslíte, kdo ví co. Tak jdeme na 4 den:
4. den- 5 věcí bez kterých bych se neobešla
1. bez podpory nejblžších, ta je pro mě v tomhle období velice důležitá!
2. bez mých kláves, které jsou součástí mého života =)
3. bez zvířátek kolem sebe (sicee teď už máme jen 2 pejsky a slepice, ale chtěla bych ještě kocourka)
4. bez mých nejbližších a přátel! Myslím, že každý člověk potřebuje pár přátel, s kterými si rozumí

Projekt 3. den

22. listopadu 2012 v 15:47 | MoniQue
Zdravím všechny. Dnes jsem byla u doktorky a mám zánět nosních dutin, takže musím být minimálně do úterý doma. Zamračený Na ztužkovák bohužel nejdu, protože bych tam nevydržela, tudíž bych si to tam ani neužila! Moc mě to štve, protože jsem se tam těšila, ale jelikož máme hawajskou tématiku, tak bych musela jít v tričku na ramínka a sukni a to bych umřela! =( Vím, že ste mi psaly ať tam jdu, ale sgav se spíš zhoršil než zlepšil, chápete to doufám. Tak a už pojďme k projektu:


3. den-6 činností, které ráda dělám:

1. moc ráda hraju na své klávesy a skládám vlastní písničky už jsem složila píseň s názvem Anděl, kterou si můžete poslechnout ZDE!
2. taky ráda bloguju a koukám na vaše blogy =) Přes blog jsem poznala spoustu skvělých lidiček a za to jsem ráda!
3. v létě miluju jízdu na kole, trasu mám kolem naší řeky a při západu je to úžasný zážitek! =)
4. nedávno jsem si oblíbila vyrábění DIY veciček, které chci udělat skvělým lidem na Vánoce, budu i kupovat samozřejmě
5. nakupování! nejlepší je hlavně na to mít dost času, např. celý den Smějící se Jelikož nebydlíme ve velkoměstě, moc často tedy nejezdíme, nejbližší větší města jsou cca 1 hodinu cesty

Projekt 2. den

21. listopadu 2012 v 19:07 | MoniQue
Zdravím všechny! Dnes ve škole bylo pro mě utrpení! Strašně mě bolí levá polovina hlavy, mám v ní takový tlak! =( Zítra jdu na rentgen, doufám, že to není zánět dutin, jinak bych musela další antibiotika!!! Plačící Už nemůžu ve škole chybět a navíc máme v pátek stužkovák (v hawajském stylu) Ještě nevím jestli pújdu, když mi není dobře! Ráda bych tam, ale šla, co mi radíte???? Achjo. Zamračený Jinak, kdo neví nakonec jsem skončila v MISS BLOG 2012 na 3. místě!!!! Všem moc děkuju za hlasy, moc si toho vážím hlavně velkou podporu Yersinky a Áduš, které se mi snažily sehnat co nejvíce hlasů!!!! Samozřejmě děkuju i všem ostatním! Usmívající se Hlavně abych nezapomněla, na projekt 2. den pojďme na to:

2. den- 9 nejdůležitějších lidí v mém životě:

1.Moje babička! Tu mám ze všech nejradši, protože se o mě stará už od malička. Máme k sobě moc hezký vztah, někdy si připadám jak její rodič. Smějící se I když mě občas štve, nepřestanu ji mít nikdy ráda!
2. a 3. Moji rodiče. Mám je taky ráda, ikdyž se mi často zdá, že mi vůbec nerozumí a to mě mrzí. Nevím, co bych dělala, kdyby se jim něco stalo! Sice si lásku nedáváme skoro vůbec najevo, ale v těžkých situacích si společně pomáháme a za to jim děkuju!

Projekt-1. den

20. listopadu 2012 v 15:14 | MoniQue
Zdravím všechny a dnes zahajuji svůj 8 denní projekt! Doufám, že vám to zaujme a že se tímto o mě dozvíte nové věci, nebo prostě to, co jste nevěděli. zde je zadání na 1. den:
1. den- 10 faktů o mě, co jsi možná nevěděl/a:

1.) Mám ráda fialovou barvu
2.) Jsem hodně citlivý člověk
3.) Umím být i (často) výbušná a nervák xD
4.) Miluju cestování a chci procestovat aspoň celou Evropu

Projekt 8 dni- pár slov na úvod

18. listopadu 2012 v 16:00 | MoniQue
Zdravím všechny a chci vám všem moc poděkovat za vaši podporu, že chodíte na můj blog, že jsem se dostala do finále Miss blog, kde stále můžete hlasovat TADY! Chtěla bych, abyste mě více poznali, proto sem dávám pro mě úplně něco novýho s názvem PROJEKT! Inspirovala jsem se na mnoha blogích a chci se do toho taky pustit.
Tumblr_m9y664cw9b1qgzkfyo1_500_large

My diary- 3.9- Intr

14. listopadu 2012 v 16:46 | MoniQue
Zdravím všechny! Tak jsem byla po nemoci zase ve škole! Celkem mazec, protože jsem psala 2 písemky a v ajině mě zkoušela, dostala jsem naštěstí za 2! Smějící se Jinak teď sedím na intru a dívám se z okna, už se pomalu stmívá a obloha se krásně vybarvuje. Město je krásně osvětlené a vidím odlesky aut.... Jsem se trochu zamyslela, že? Usmívající se Na dnešek nemám jídlo a už začínám mít hlad, jako měla jsem snídani a svačinu ve škole, ale něco k snědku bych si dala.
PS: Jsem ve finálovém kole MISS BLOG 2012! Byla bych moc ráda, kdybyste mi dali hlas TADY!!! Moc vám děkuji, že jsem se dostala tak daleko díky vám! A moc mě těší, jak mi fandíte, jste opravdu zlatíčka moje! Njn blog už mi přirostl k srdci. =) Tak jsem přemýšlela o nějaké soutěži a myslím, že brzy nějakou udělám, třeba jen bleskovku. Vaše MoniQue =)
PPS: Koukala jsem na obrázky a sbíhají se mi sliny! Posuďte sami:

My diary- 3.8- zítra O5 škola! =(

13. listopadu 2012 v 14:52 | MoniQue
Zdravím všechny! Tak dneska jsem byla na kontrole u doktorky a už zítra můžu jít zase do školy. Od rána mám hrozné bolení břicha, samozřejmě, že vím,
že to je ze stresu! Ještě dneska bych se měla kouknout na učení, ale vůbec se mi nechce! Určitě to všichni znáte. Achjo, jak já už chci mít léto a celou maturu už za sebou! =) A co vy jak jste na tom se školou? Taky máte stresy, nebo se vám nechce učit? Pišpte, pište, už se těším na vaše komenty, Vaše MoniQue =)

PS: Všichni Affíci, kteří ještě nevyplnili dotazník tak ať vyplní TADY! Dík =)

 
 

Reklama