mail blogu:monique-world@email.cz

Aktuálně:

Chceš spřátelit?KLIK!!!

Kontrola Affiků KLIK!!

↓↓↓

Prosinec 2012

Návštevnost - 24.12. - 30.12. 2012

31. prosince 2012 v 16:28 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny, dnes jsem se vrátila domů, promiňte, že jsem tu dlouho nic nepřidávala, ale pár mých affs co mám na fb ví, co se stalo. Pokud chcete být se mnou častěji v kontaktu, tak mi napište na mail: monique-world@email.cz váš Facebook (budu moc ráda) Mrkající A dávám sem návštěvku:

Navstevnost za minuly tyden (24.12. 2012 - 30.12. 2012) je:
Pondeli: 17
Utery: 16
Streda: 12

Zítra je Štedrý den!

23. prosince 2012 v 7:20 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! Už se taky nemůžete dočkat zítřka? Mrkající Letos u nás bude babiččin přítel, takže tu bude veseleji.Loni nám babička zkolabovala, že ji málem odvezla záchranka, tak doufám a věřím, že se to letos nebude opakovat!!!! Letošní prázdniny však budu muset věnovat hlavně učení, protože v lednu to bude hrůza (všichni chtějí mít plno známek) a my chudáci nevíme co se dříve učit. Nerozhodný A co vy budete dělat o prázninách? Taky se musíte učit? S vyplazeným jazykem Zítra na blog nepůjdu, snad to chápete. Tak já jdu oběhnout a všem přeji Veselé Vánoce plné pohody a hodně dárečků! Usmívající se Vaše MoniQueFilm- 2.2- On je fakt boží!

22. prosince 2012 v 13:12 | MoniQue |  Filmíky
Název: On je fakt boží
Žánr: Komedie / Drama
USA / Velká Británie, 2008, 96 min
Moje hodnocení: 100%

Film- 2.1- Já jsem ty a ty jsi já

22. prosince 2012 v 13:01 | MoniQue |  Filmíky

Název: Já jsem ty a ty jsi já
Žánr: Komedie / Romantický
Kanada / Velká Británie, 2006, 95 min
Moje hodnocení: 98%

Pár Diy videjí

21. prosince 2012 v 11:26 | MoniQue |  DIY věci
Zdravím všechny našla jsem tyhle úžasné videjka, mě se teda líbí moc! =)


Megááá návštěvnost!

18. prosince 2012 v 20:26 | MoniQue |  Others
Zdravím všechny, jak se máte? Výhry už mám přichystané jen jsem na intru, tak jsem dala mamce instrukce aby to poslala (snad to nesplete) Smějící se Zítra by měla jít na poštu. =) A z názvu jistě čekáte na návštěvonst, byla jsem dooost překvapená a moc vám děkuju!

Navstevnost za minuly tyden (10.12. 2012 - 16.12. 2012) je:
Pondeli: 21
Utery: 13
Streda: 12
Ctvrtek: 74
Patek: 67
Sobota: 191
Nedele: 160

Celkem: 538 !!!!!! Úžasný

vyhlášení vítěze Vánoční soutěže

16. prosince 2012 v 18:33 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny a tímto ukončuji Vánoční soutěž! Ještě včera to vypadalo, že vyhraje LuCa, ale dnes je ve vedení Yersinka! Takže letošním vítezem Vánoční soutěže se stává: Yersinka!!!
Na 2. místě: LuCa
a na 3. místě: Dixie
Všem gratuluji za účast a během tohoto týdne by vám měly všem přijít ceny (zároveň dárečky k Vánocům) Můžete si je nechat až na Vánoce jestli to vydržíte. =)
Celkem v anketě hlasovalo: 214 lidí!


Peeling- tip na dárek

15. prosince 2012 v 17:47 | MoniQue |  DIY věci
Zdravím všechny! Jak se máte? Já super, konečně víkend, dnes jsem uklízela a před chvílí dodělala dárečky pro mé kámošky. Dávám vám proto návod jak na takový DIY peeling. Mám ho odskoušený a je boží! =)

Domácí peeling z cukru a soli
Cukr kůži krásně zjemní, olej jí vyživí, soda tomu dodává pocit luxusu a vonná esence provoní koupelnu.

Potřebujeme:
3 lžíce třtinového cukru
3 lžíce cukru
1 lžíci jedlé sody
1 lžičku mořské soli
1,5 lžíce olivového oleje (mandlový,jojobový)
1 lžička skořicového cukru, nebo pár kapek vonné esence

Jak na to
nejdřív v misce smíchejte všechny suché suroviny, přidejte olej a pořádně promíchejte, musí vzniknout jednolitá hmota.
Místo skořicového cukru lze použít káva (vysušený lógr) a do celé směsi lze dát i lžička medu, jen pozor na alergie.

Vyrob si lak na nehty

14. prosince 2012 v 17:29 | MoniQue |  DIY věci
Zdravím všechny za chvilku bych měla jít do čajovny s kámoškama. Už se moc těším, možná stihnu i oběhnout. Pa vaš MoniQue =)
Zde je návod jak si vyrobit vlastní lak na nehty, podle toho jakou barvičku chceme mít. Jednoduše si kup průhledný lak a nějaké oční stíny, tvé oblíbené barvy.

Projekt-10. den

13. prosince 2012 v 13:45 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny jak se máte? Já nic moc, protože jsem byla v úterý na pohřbu dědového bratra! =( Bylo to hrozné, nečekané, nechápu to, byl prostě zdravý a zničehonic spadl na ulici a nikdo už mu nemohl pomoct.... Stále jsem z toho v šoku, nemůžu tomu uvěřit, byla to už snad jediná živá vzpomínka na mého dědu!!! Pořád v dáli slyším jeho smích, proto si říkám, že už kvůli němu, dědovi a všem kolem musím být silná, protože kdybych to zase vzdala, tak by přišlo něco horšího a to nechci! Taky se vám stalo něco podobného? Chybí vám někdo tak jak mě děda a teď i jeho bratr??? Podělte se se mnou. Nemám nikoho komu bych se svěřila, babičce to nemůžu říct, protože by brečela taky. Našim to taky nemůžu říct, protože podle mě nemají soucit, táta nebrečel ani na pohřbu jeho otce. Stále přemýšlím, kdybych umřela, že bych chyběla asi jen babičce a možná ještě pár lidem, ale rodičům určitě ne! Taky máte podobné pocity, nebo vás napadají podobné věci?
Trochu tohle souvisí i s mým posledním 10. projektem, který zní:
10. den- jak mi blog změnil život!

Vánoční soutěž- 2. kolo

13. prosince 2012 v 13:18 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny! Dnes zahajuji 2. a taky finálové kolo Vánoční soutěže: z minulého kola postupují:
Dixie, Yersinka a LuCa!!! Gratuluji holky nejen vám, ale i ostatním soutěžícím. Běhěm příštího týdne pošlu ceny všem (pošlu je tedy najednou všem)takže finále bude do neděle 16.12. Tak shánějte si hlasy a svůj hlas dám až v neděli té, která bude mít nejméně hlasů ať je to spravedlivé. =)
PS: jinak se moc omlouvám, že tu moc nechodím, ale škola mi dává zabrat, pořád nějaké písemky. =/

2. disciplína

9. prosince 2012 v 17:07 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny! Tak 1. kolo je u konce a jelikož se nám blíží Vánoce a já bych chtěla tu soutěž stihnout do Vánoc, tak vypadnou 3 s nejmenším počtem hlasů. Pojďme se podívat na výsledky:

Takže vypadávají: Nin, Mujicek a Helcaa (gratuluji za účast a pošlete mi na mail vaši adresu a obdržíte ode mě malý dáreček (na Vánoce) Usmívající se
Postupuji: Dixie, Yersinka a LuCa (taky mi pošlete vaši adresu, ať ceny můžu poslat hned po finále.)

mail: monique-world@email.cz


Projekt 9. den

8. prosince 2012 v 21:48 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny a omlouvám se, že tu chodím teď celkem málo, ale ve škole se asi všichni učitelé rozhodli nás naštvat a na příští týden máme každý den minimálně 2 písemky! Křičící Hrůza, co? Včera večer jsem hlídala malou sestřenku Sárinku (i přes noc) a ještě jsem se dozvěděla, že umřel dědův bratr (teď už jsou v nebi oba) byl to Sárinky děda. Je to hrozné, protože už jsem delší dobu měla divný pocit, že někdo umře a moje pocity se splnily. Ale život jde dál. Vzpomněla jsem si na dědovu smrt je to sice už 13 let, ale pořád je to ve mě a moc mi chybí!!! Zamračený Jinak dnes jsme byli v OC, což mi zvedlo náladu. Koupila jsem tam hodně dárků, ale stejně mám pocit, že mi ještě toho dost chybí. Smějící se A co vy už máte dárky? Dnes přidávám 9.den projektu:

Dětské názory na lásku

7. prosince 2012 v 12:49 | MoniQue |  Zajímavosti
Kdysi mi přišel mail a v něm stály tyto krásné dětské nározy na lásku. Je to moc roztomilé a hlavně neuvěřitelné, co děti všechno napadne. Posuďte sami, mě osobně se mooooc líbí. Mrkající

Několik profesionálů se na tuto otázku zeptalo skupiny dětí starých mezi čtyřmi a osmi lety. Jejich odpovědi byly mnohem širší a hlubší, než si kdo dovedl představit. Přesvědčte se sami:

Od té doby, co moje babička onemocněla artrózou, nemůže se už ohnout a namalovat nehty na nohou. Tak to za ní teď pokaždé dělá můj dědeček, i když sám má artrózu v rukách. To je podle mě láska.
Rebecca, 8 let

Když vás má někdo rád, vyslovuje vaše jméno tak trochu jinak. A tak prostě víte, že vaše jméno je v jejich ústech v bezpečí.
Billy, 4 roky


Vánoční soutěž 1. kolo

5. prosince 2012 v 17:04 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny a chtěla bych zahájit 1. kolo vánoční soutěže!Všechny příběhy jsou úžasné, avšak jen jeden může být vítěz. Takže vypadnou 2 soutěžící s nejmenším počtem hlasů. 1. kolo potrvá do neděle 9.12
1. disciplína zněla: - napiš příběh, tvého nejvtipnějšího\nejstrašidelnějšího zážitku v životě
a tady jsou soutěžící:

Projekt-8. den+ poslední šance

4. prosince 2012 v 15:18 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny moc se omlouvám za mou neaktivitu, ale včera jsem šla kupovat pár věcí na dárky a večer jsme byli s kámoškama venku. Dnes to ale napravím a chci vás ještě upozornit, že můžete stále posílat své příběhy do vánoční soutěže! TADY Do zítřka do 15 hodin a během dne pak budete moci hlasovat. Jinak dnes přidávám další den projektu:

8. den- 1 z tvých oblíbených pořadů:
jelikož mám 2 oblíbené tak napíšu oba a u jednoho se rozepíšu víc, protože ho možná ani neznáte. =)
1. The vampire diaries- to určitě znáte, už se na něj dívám několik let a stále mě to baví =)

Naše vánoční trhy

2. prosince 2012 v 17:40 | MoniQue |  My Diary
Včera jsme byli na vánočních trzích u nás ve městě a tak jsem si řekla, že tu dám párk fotek. Před chvílí jsem viděla hezký článeček u Yersinky! A tak bych se s vámi chtěla podělit o vánoční atmosféru. A ještě něco dnes je 1. adventní neděle, víte o tom? Já se dnes o tom bavila s mamkou a přijde mi divné, že letos budou jen 3! Nezdá se vám to taky divné?

Projekt 7. den

2. prosince 2012 v 15:40 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! Dnes jsme jeli na mši za dědu a pak nás babička pozvala na oběd do restaurace, měli jsme svíčkovou, mňam! Před chvílí jsem si celá promrzlá dala horkou vanu, až se ze mě kouřilo. xDDD Podívám se z okna a ono sněžíííí!!! Konečně venku taková zima, ale ještě nemám ani jeden dárek a Vánoce už jsou za 3 týdny!! Jak jste na tom vy? Máte už nakoupeno? U mě je ten problém, že bydlím mezi Zlínem, Ostravou a Olomoucem, takže do všech je to hoďka cesty. =(
A jdeme na projekt 7. dne:
7. den- 2 moje nejlepší města:
1. Praha- zde bych chtěla bydlet, doufám, že už to bude příští rok =)
2. Paříž- sice jsem tam ještě nebyla, ale chci tam jednou jet, to město je kouzelné
A jaké jsou vaše 2 nej města?


Projekt 6. den

1. prosince 2012 v 19:06 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny. Dnes jsem měla jet za kámoškou se kouknout na rozsvícení vánočního stromečku a měli tam vystoupit i No Name ale naši mě nepustili!!! Jsem celkem naštvaná a jak sem to volala kámošce, tak taky ji to mrzelo... Dnes u nás jel mikulášský parní vlak, tak jsem jela i s bráchou a bylo to super! Před chvílí jsme přijeli z vánočních trhů u nás ve městě. Už mě nebaví furt sedět doma!!! Smějící se A co vy, jak si užíváte víkend? Taky sedíme pořád doma? Už jsem dlouho nepřídala další den projektu tak jdu na to:
6. den- 3 nejlepší věci v mém pokoji:
1. moje velká měkká postel se spoustou polštářků a plyšáků xD