mail blogu:monique-world@email.cz

Aktuálně:

Chceš spřátelit?KLIK!!!

Kontrola Affiků KLIK!!

↓↓↓

Listopad 2012

Staré vidličky + info o soutěži

30. listopadu 2012 v 17:41 | MoniQue |  DIY věci
Zdravím všechny! Jak se máte? Už jsem ráda, že jsem ze školy doma, ale ani dooma se necítím lépe. =( Babičce prý včera bylo dost špatně a mamka chtěla volat i záchranku!!! Cože?! Zase mě strašně bolí břicho od stresu. Hrůza...
Jinak k Vánoční soutěži: termín prodloužím, protože je na to málo času a chtěla bych, aby se vás přihlásilo co nejvíce, prosím udělejte si chviličku a pošlete mi váš příběh! Termín dám do příštího týdne do úterý, ale prosím neposílejte to na poslední chvíli. =)
Jinak k článku xD lidi už vážně neví, co by vymysleli.

Vánoční soutěž- 1. disciplína

27. listopadu 2012 v 19:56 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny a teď už pojďme k Vánoční soutěži. V anketě dopadly nerozhodně 2 návrhy:
1. psaní příběhu na různé téma a 2. zamyšlení nad různými tématy, proto jsem se rozhodla kombinovat obě varianty. =)
Jsem ráda, že jste psaly o vaší účasti v soutěži, což mě velice těší! Mrkající Každý soutěžící bude odměněn, myslím, že je to spravedlivé vůči ostatním. Vím jaké to je, když člověk nic nevyhraje, proto jsem zvolila tuhle variantu! =)
A je tu 1. disciplína:
- napiš příběh, tvého nejvtipnějšího\nejstrašidelnějšího zážitku v životě (je povoleno přikrášlit svou fanzazií)
vaše příběhy posílejte na mail blogu: monique-world@email.cz do 1. prosince ( max do 15 h)
Těším se na Vaše výtvory =)
Jo a rozsah minimálně 60 slov jinak jesti to bude 120 nebo 180, to už záleží na vás =)

Cena od Dády za Miss blog 2012

27. listopadu 2012 v 19:55 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! jak jste se dnes měli? Mě dneska přišel balíček od Dádušky za 3. místo v soutěži Miss blog 2012!!! Moooooc ti děkuju za milé dárečky. =) Mám z toho velkou radost, protože jsem ještě nic nevyhrála. Jinak chci poděkovat taky všem, kteří mě fandili a hlasovali pro mě, moc si toho vážím. A tak jsem se rozhodla vám vyfotit mou výhru. Úžasné jsou i ty nápisy princess Mrkající


Tip na Vánoční soutěž

26. listopadu 2012 v 16:25 | MoniQue |  Soutěže
Zdravím všechny! Už dlouho přemýšlím o nějaké soutěži. Tak mě napadlo udělat nějakou Vánoční soutěž. Proto bych chtěla vaše tipy na druh soutěže a jestli byste se přihlásili! Výhrou nebude jen diplom, ale budou to ceny! Nebudu zatím prozrazovat o jaké ceny se jedná. To bude zatím překvapení jako na Vánoce. Mrkající Byla bych ráda, kdyby se přihlásily i mí Affíci!
Mělo by se jednat o soutěž zaměřenou na:
1. psaní příběhu na různé téma?
2. zamyšlení nad různými tématy?
3. vymýšlení básniček na různé téma?
nebo Vás napadá něco originálnějšího? Nechci soutěž typu: o nej blog, postavu, film... .chci aby jste ukázali vy, co ve vás je

Projekt 5. den

26. listopadu 2012 v 12:03 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny á zase jsem včera sem nedala projekt! Rozpačitý Teď to ale napravím. Nebudeme se zdržovat a jdu na to:

5. den- 4 věci na které se těším v nejbližší době

1. Na Vánoce, jsou už za necelý měsíc, už pomalu vymýšlím dárky =)
2. Chtěla bych jet v nejbližší době do Prahy, tak snad mi to vyjde, kámošce už jsem to jednou odřekla, kvůli škole, doufám, že tam pojedu xD
3. Na setkání přátel přirozené hudby ( je to již 2. setkání) ale kvůli nemoci jsem nemohla jet a strašně mě to štvalo! Tentokrát už to musí vyjít! xD Je to parta lidí, kteří umí hrát i bez not na neobvyklé nástroje ale nejen na ně, já si tam asi přivezu klávesy (jestli mě teda poveze taťka)


Projekt 4. den

24. listopadu 2012 v 20:52 | MoniQue |  My Diary
Včera jsem nějak zapomněla na projekt, tak ho napravím dnes. =) Včera jsem měla i slabou chvilku... no nebudu to tady rozepisovat, nebo si o mě pomyslíte, kdo ví co. Tak jdeme na 4 den:
4. den- 5 věcí bez kterých bych se neobešla
1. bez podpory nejblžších, ta je pro mě v tomhle období velice důležitá!
2. bez mých kláves, které jsou součástí mého života =)
3. bez zvířátek kolem sebe (sicee teď už máme jen 2 pejsky a slepice, ale chtěla bych ještě kocourka)
4. bez mých nejbližších a přátel! Myslím, že každý člověk potřebuje pár přátel, s kterými si rozumí

Zákaz chovu kožešinových zvířat!

24. listopadu 2012 v 15:47 | MoniQue |  Others
Zdravím všechny. Je mi moc líto, že jsem včera nemohla jít na ten ztužkovák! Zase na mě přišla depka... Už mě nebaví ty moje výkyvy nálad! Zamračený Stále přemýšlím, co dělat po škole? Ale nějak mě nic nepřipadá ideální (pro mě) Proto se vás ptám, kam vy jdete na výšku? Nebo o čem přemýšlíte? Nebo už chcete jít pracovat? Pište zajímá mě váš názor! =)
PS: hlasuj pro mě TADY! jsem tam s Cassie Blake, dík (taky oplatím, jestli chceš)
Jinak jsem narazila na děsivé video o zabíjení zvířat pro kožešinu! Určitě koukněte na video. Připadá mi to kruté zabíjet nevinné tvorečky pro kožich nějakých bohatých paniček! To nemají to srdce je vypustit zpátky do přírody!?
Jaký máte na to názor vy? Jinak by bylo dobré, kdybyste tohle video šíříli dále (třeba si ho dejte na blog, fb....)


Levné DIY taburety!

23. listopadu 2012 v 13:09 | MoniQue |  DIY věci
Tak tohle mě fakt dostalo! Smějící se Lidi už fakt neví, co by vymysleli. Vychovatelka na intru to chce zkusit, tak uvidíme jestli to vydrží. Mrkající


Projekt 3. den

22. listopadu 2012 v 15:47 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny. Dnes jsem byla u doktorky a mám zánět nosních dutin, takže musím být minimálně do úterý doma. Zamračený Na ztužkovák bohužel nejdu, protože bych tam nevydržela, tudíž bych si to tam ani neužila! Moc mě to štve, protože jsem se tam těšila, ale jelikož máme hawajskou tématiku, tak bych musela jít v tričku na ramínka a sukni a to bych umřela! =( Vím, že ste mi psaly ať tam jdu, ale sgav se spíš zhoršil než zlepšil, chápete to doufám. Tak a už pojďme k projektu:


3. den-6 činností, které ráda dělám:

1. moc ráda hraju na své klávesy a skládám vlastní písničky už jsem složila píseň s názvem Anděl, kterou si můžete poslechnout ZDE!
2. taky ráda bloguju a koukám na vaše blogy =) Přes blog jsem poznala spoustu skvělých lidiček a za to jsem ráda!
3. v létě miluju jízdu na kole, trasu mám kolem naší řeky a při západu je to úžasný zážitek! =)
4. nedávno jsem si oblíbila vyrábění DIY veciček, které chci udělat skvělým lidem na Vánoce, budu i kupovat samozřejmě
5. nakupování! nejlepší je hlavně na to mít dost času, např. celý den Smějící se Jelikož nebydlíme ve velkoměstě, moc často tedy nejezdíme, nejbližší větší města jsou cca 1 hodinu cesty


Projekt 2. den

21. listopadu 2012 v 19:07 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! Dnes ve škole bylo pro mě utrpení! Strašně mě bolí levá polovina hlavy, mám v ní takový tlak! =( Zítra jdu na rentgen, doufám, že to není zánět dutin, jinak bych musela další antibiotika!!! Plačící Už nemůžu ve škole chybět a navíc máme v pátek stužkovák (v hawajském stylu) Ještě nevím jestli pújdu, když mi není dobře! Ráda bych tam, ale šla, co mi radíte???? Achjo. Zamračený Jinak, kdo neví nakonec jsem skončila v MISS BLOG 2012 na 3. místě!!!! Všem moc děkuju za hlasy, moc si toho vážím hlavně velkou podporu Yersinky a Áduš, které se mi snažily sehnat co nejvíce hlasů!!!! Samozřejmě děkuju i všem ostatním! Usmívající se Hlavně abych nezapomněla, na projekt 2. den pojďme na to:

2. den- 9 nejdůležitějších lidí v mém životě:

1.Moje babička! Tu mám ze všech nejradši, protože se o mě stará už od malička. Máme k sobě moc hezký vztah, někdy si připadám jak její rodič. Smějící se I když mě občas štve, nepřestanu ji mít nikdy ráda!
2. a 3. Moji rodiče. Mám je taky ráda, ikdyž se mi často zdá, že mi vůbec nerozumí a to mě mrzí. Nevím, co bych dělala, kdyby se jim něco stalo! Sice si lásku nedáváme skoro vůbec najevo, ale v těžkých situacích si společně pomáháme a za to jim děkuju!

Projekt-1. den

20. listopadu 2012 v 15:14 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny a dnes zahajuji svůj 8 denní projekt! Doufám, že vám to zaujme a že se tímto o mě dozvíte nové věci, nebo prostě to, co jste nevěděli. zde je zadání na 1. den:
1. den- 10 faktů o mě, co jsi možná nevěděl/a:

1.) Mám ráda fialovou barvu
2.) Jsem hodně citlivý člověk
3.) Umím být i (často) výbušná a nervák xD
4.) Miluju cestování a chci procestovat aspoň celou Evropu

Projekt 8 dni- pár slov na úvod

18. listopadu 2012 v 16:00 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny a chci vám všem moc poděkovat za vaši podporu, že chodíte na můj blog, že jsem se dostala do finále Miss blog, kde stále můžete hlasovat TADY! Chtěla bych, abyste mě více poznali, proto sem dávám pro mě úplně něco novýho s názvem PROJEKT! Inspirovala jsem se na mnoha blogích a chci se do toho taky pustit.
Tumblr_m9y664cw9b1qgzkfyo1_500_large

Film- 2.0-Holka na hlídání

17. listopadu 2012 v 20:33 | MoniQue |  Filmíky

Název: Holka na hlídání
Žánr: Komedie / Drama / Romantický
USA, 2007, 106 min
Moje hodnocení: 100%

Neznáte ji???

17. listopadu 2012 v 11:07 | MoniQue |  Music
Zdravím všechny a dávám sem jedno videjko, možná ten seriál znáte běží každý den na Prima Love a jmenuje se Alisa jdi za svým srdcem! Já na to koukám jen přes víkend, protože v týdnu jsem na intru. Rozpačitý Jinak teď pořád hraje tahle písnička a já vůbec nevím jak se jmenuje!!! Neznáte ji náhodou nebo nevíte, kde by se to dalo zjistit? Já to hledala různě přes google na youtube a nikde jsem nenašla její název! =( Pořád si ji musím zpívat xD Jinak hraje v 31:21 minutě.
PS: stále můžete hlasovat pro mě TADY v soutěži miss blog! Moc děkuji! Jinak jestli se vám seriál líbí můžu udělat recenzi, chcete? Vaše MoniQue =)


Můj pokoj na intru

16. listopadu 2012 v 16:14 | MoniQue |  Fotografie
Zdravím všechny! dnes ve škole celkem hnus! Byla jsem zkoušená a hrůůůza! včera jsem vůbec neměla čas se na to kouknout a navíc jsme psali 3 písemky k tomu....Včerejšek byl fakt hektický a ještě byly třídní schůzky a já hlídala brášku, mamka s ním přijela. Smějící se Za chvilku začnu obíhat Affíky =) Jinak stále můžete hlasovat pro mě v MISS BLOG !TADY!, všem moc děkuju za hlasy, klidně oplatím! Říkala jsem si, že vám nafotím můj pokoj na intru, snad se budou líbit, pište komenty, už se těším. =)
PS: Dneska jdu hlídat malou sestřenici a bratránka. Už se moc těším (taková brigáda) A jak vy strávíte dnešek?

My diary- 3.9- Intr

14. listopadu 2012 v 16:46 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! Tak jsem byla po nemoci zase ve škole! Celkem mazec, protože jsem psala 2 písemky a v ajině mě zkoušela, dostala jsem naštěstí za 2! Smějící se Jinak teď sedím na intru a dívám se z okna, už se pomalu stmívá a obloha se krásně vybarvuje. Město je krásně osvětlené a vidím odlesky aut.... Jsem se trochu zamyslela, že? Usmívající se Na dnešek nemám jídlo a už začínám mít hlad, jako měla jsem snídani a svačinu ve škole, ale něco k snědku bych si dala.
PS: Jsem ve finálovém kole MISS BLOG 2012! Byla bych moc ráda, kdybyste mi dali hlas TADY!!! Moc vám děkuji, že jsem se dostala tak daleko díky vám! A moc mě těší, jak mi fandíte, jste opravdu zlatíčka moje! Njn blog už mi přirostl k srdci. =) Tak jsem přemýšlela o nějaké soutěži a myslím, že brzy nějakou udělám, třeba jen bleskovku. Vaše MoniQue =)
PPS: Koukala jsem na obrázky a sbíhají se mi sliny! Posuďte sami:

My diary- 3.8- zítra O5 škola! =(

13. listopadu 2012 v 14:52 | MoniQue |  My Diary
Zdravím všechny! Tak dneska jsem byla na kontrole u doktorky a už zítra můžu jít zase do školy. Od rána mám hrozné bolení břicha, samozřejmě, že vím,
že to je ze stresu! Ještě dneska bych se měla kouknout na učení, ale vůbec se mi nechce! Určitě to všichni znáte. Achjo, jak já už chci mít léto a celou maturu už za sebou! =) A co vy jak jste na tom se školou? Taky máte stresy, nebo se vám nechce učit? Pišpte, pište, už se těším na vaše komenty, Vaše MoniQue =)

PS: Všichni Affíci, kteří ještě nevyplnili dotazník tak ať vyplní TADY! Dík =)


Návštěvnost-5.11. - 11.11. 2012

12. listopadu 2012 v 21:30 | MoniQue |  Others
Zdravím všechny a chtěla bych upozornosit Affíky, kteří ještě nevyplnili dotazník, ať ho vyplní TADY! Jinak ten toplist nějak blbne! Včera mi to ukazovala návštěvnost před 200 a dnes mi přijde na mail kolem 190, je to normální? A kterýsi den mi ukazovalo online 15!!!!! Což jsem sama koukala! Smějící se Taky vám to blbne?

Navstevnost za minuly tyden (5.11. 2012 - 11.11. 2012) je:
Pondeli: 19
Utery: 15
Streda: 22
Ctvrtek: 10
Patek: 32
Sobota: 44
Nedele: 52

Celkem: 194

Pro všechny Affíky! =)

11. listopadu 2012 v 20:24 | MoniQue |  Others
Zdravím všechny a hlavně všechny moje Affíky! =) Chtěla bych vás více poznat, např. kolik vám je, odkud přibližně jste, koníčky apod. Tak jsem se rozhodla založit článek jen o vás! Jsem moc ráda, že za necelé 2 měsíce, co je o5 tento blog v provozu získal opravdu velice slušnou návštěvnost a za to vám všem, co sem chodíte chci mooooc poděkovat! Opravdu si toho vážím a pokud mi to učení (čas) dovolí hned jdu na blog! Smějící se Taková menší závislost. Tak nebudu dál zdržovat a jdeme na to! Mrkající PS: zajímá mě váš názor (všechny připomínky, co vám tu chybí pište, budu ráda)
1. Nick
2. Jméno
3. Město (popř. kraj)
4. Věk
5. Koníčky

Můj 1. song- Anděl

11. listopadu 2012 v 13:21 | MoniQue |  Videjka
Tak jsem se konečně odhodlala a dávám sem moji první písničku, kterou jsem sama složila. Nejdříve melodii, až po čase slova a vznikla z toho tahle píseň s názvem Anděl. Snad se bude líbit. (jde mi spíše o melodii a slova, zpívání mi moc nejde) Smějící se Pište do komentů váš názor. Vaše MoniQue =)
PS: odvahu mi nakonec dodala i Áduš, která má na blogu taky hudební video a Hvězda internetu.cz, kde jsem to chtěla zkusit, ale musela bych mít kapelu a aspoň 1 odehraný veřejný koncert, což já nemám ani jedno. No mým velkým snem je působit v kapele a hrát to, co mě baví! =)