mail blogu:monique-world@email.cz

Aktuálně:

Chceš spřátelit?KLIK!!!

Kontrola Affiků KLIK!!

↓↓↓

Prosinec 2009

Ro(c)k 2009 - NAPSALA EWA!!

28. prosince 2009 v 20:33 Ewa Farna
Chci Vám ze srdce poděkovat za podporu, kterou jste mi celý ten rok dávali. TEDA! Ještě než začnu se svým vyznáním lásky:) toužím Vám, říct, že si Vás opravdu moc vážím. Za to že jste, že jste byli a že říkáte, že budete:D. Možná se tomu tak stane:)...ale vlastně to už je to vyznání, tak pěkně po přádku...
Pokud jste se ocitli na mém koncertě, at´ už z donucení nebo z vlastního přesvědčení, at´ už jste byli na koncertu z turné Bud´ Virtuální, festivalovém vystoupení nebo obyčejném koncertu, doufám, že jste si ho pořádně užili.

Děkuji za podporu v různých anketách Slavíkem počínaje, kde jsme si udrželi krásné 3 místo:).

Děkuji za spoustu mailů, dopisů či vzkazů třeba na Facebooku:). Tím se i omlouvám, že na všechny neodepisuji ale vězte, že to vnímám, dělá mi to obrovskou radost a možná si to i sama neuvědomuju, ale i dává psychickou podporu. Soudím a čím dál víc se ujištuji v tom, že bez Vás by to nešlo a asi bych to všechno ani neustála.

Děkuji i za důvěru, kterou ve mne máte. Koupíte si například desku Virtuální anižbyste věděli jaká bude. Dáte tech 300 kč nějakému cizímu pánovi a vlastně netušíte, do čeho jste investovali. Farna jen říká, že je to zajímavá, jiná a dobrá deska ale to je pouze její názor:). Vy, věříte, pořídíte si jí a já jen doufám, že jste nebyli zklamaní.
Mám z toho upřímnou radost a taky například i z toho, že Vaše důvěra patří mne a ne bulváru:)


Vánoční Bleskovka!

27. prosince 2009 v 10:54 Bleskovky

Ahojky!


Jak se vám daří?


Dostali jste pod stromeček, to co jste chtěli?


Co jste dostali pod stromeček?


Těšíte se na Silvestra?

Malý vánoční dáreček pro vás!

27. prosince 2009 v 10:37 Others
Ahojky lidi! Jak se máte? Vím, že jsem tady dlouho nebyla, ale teď jsem si řekla, že sem se půjdu kouknout. Co jste dostali na Vánoce? Molha bych sem dát zase pár anket a bleskovku, že? je smutné jak dříve blogy pořád byly aktualizovány a teď už na blog málo kdo má čas. Já jsem taky mezi nimi, ale mohlo by se to změnit. Zkusím zase sem dávat článečky jako dřív.