mail blogu:monique-world@email.cz

Aktuálně:

Chceš spřátelit?KLIK!!!

Kontrola Affiků KLIK!!

↓↓↓

Září 2008

Beatbox-videa

30. září 2008 v 20:58 Zajímavosti
Našla jsem supr beatbox videa, taQ se na ně určitě kouQněte.=)

My Diary0.5

30. září 2008 v 20:50 My Diary
AhojQy taQže dnes sme po druhé hodině šli do kiina na nějaký dokument o amazonce.A paQ ve 3 sme se s holkama ze třídy sešly u Lucky.Budeme totiž vystupovat před rodičemi.Jen my holky, protože vystupujem každý roQ.Cvičili sme začáteQ choreografie a pak po 4 sme to zabalili a šly sme na námko, teda jen nekteré.Pak u mě byla kámoška a zkoušeli sme nějaké prvky do tý choreografie.Je to hip hop, taQže supr.A co vy líbí se vám taQy hip hop?

Řetězák0.1

29. září 2008 v 20:34 Řetězáky
A- amulet
B -beráneQ
C-cedníQ
D -delfín
E -Ewa
F -fialová
H -Honza

My Diary0.4

29. září 2008 v 18:21 My Diary
TaQže dnes zase škola celQem se to dalo až na to, že mi kluci dali do pouzdra křídu a hrozně se tomu smáli.My Diary0.3

28. září 2008 v 8:48 My Diary
AhojinQy wšichni!!!Strašně se omlouwám, že sem tu 2 nebo 3 dny nebyla.Ale ve čtvrtek mi rodiče sebrali notebook a vrátili mi ho w pátek.Takže sem byla 2 dny bez něj a netu!!!MocQy se mi po wás stýsQalo.Jenže si říkáte, když už sem ho dostala w pátek, tak proč sem tu nebyla, že?Ale nám totiž někdy vypadává net (máme ho přes sousedy) taQže nešel celý pátek a wčera sme byli na svatbě, taQže sem tu nebyla, ale zkoušela sem to až sme přijeli, ale nešel.Ale dnes už naštěstí jde, tak sem ráda a doufám, že vy taQy.Mám vás strašně ráááááda!

My Diary0.2

23. září 2008 v 15:48 My Diary
Dnes jsem wstáwala v 6.25, protože sme měli ráno nultou hodinu češtiny.Naštestí míváme w úterý jen 6 hodin.Ten blázen jak sem tu psala wčera mněl bonbony a papírky mi pak naházel za tročko! Myselela jsem, že ho zabiju už aby byly letní prázdniny!Tak vás ve třídě otravujou nějací blbečci?A kolik máte wy hodin w úterý? Zítra budeme mít školu až do 16.15!!!Já středy wyloženě nesnáším už jen kvůli dlouhé wýuce.A co wy máte rádi středy?

My Diary0.1

22. září 2008 v 21:10 My Diary
TaQže dnes zase pondělí.Učitelka nás dnes přesadila kvůli dwoum klukům!Sedím vedle takovýho blázna pořád mě otravuje ale co už s ním nadělám.Dnes byl test z chemie, ale nějaQ sem to asi nedala.No uvidíme. Jo a od čtvrtku je u nás teta ze Španělska, ale dnes jela na výstavu do Brna a pak do Prahy, takže se vrátí asi ve středu nebo zítra.TaQ zatím papa zlatíčQa moe

Co je Emo?

22. září 2008 v 18:03 Emo
EMO jsou lidi, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní. Proč se lidi vyhýbaj EMO stylu? Na první pohled vypadaj EMO smutně a zcela ztraceně... žádné drogy, tabák, alkohol ( někdy třeba i kofein ) a hlavně být veganem či vegetariánem.
Takže všichni "EMO" co si s nadšením chodí kupovat oblečení do New Yorkru a jiných obchodů by vůbec emo být neměli ..Máte v tom guláš co?Ale zamyslete se... Prostě je to snaha být, co nejméně závislý na konzumní společnosti, což je v undergroundu vcelku předpokládaná záležitost.
Spousta lidí je nechápe a myslí si, že nejsou normální. Z části mají pravdu, nejíst sladkosti, chodit s hlavou sklopenou a nesmát se, to je nezvládnutelné... Ovšem když si představíte jak je svět krutý, možná je pochopíte...


My best friend Merinka

22. září 2008 v 17:29 My Best Friend
Tohle je My Best Friend :sldiiiiMerinka(Rikki):sldiiii mám ji hrozně moc ráda, je moc hodná a přátelská jsem ráda, že jsem tě poznala máme spoustu moc zážitků.


JaQ být Scene?

20. září 2008 v 22:00 Scene
  • oblékej se výstředně - scene nosí barevná trika s vtipným potiskem (třeba Hello Kitty) nebo potiskem oblíbené kapely, krátké sukně, pro kluky těsné kalhoty a uplé triko.
  • scene mají šílený účes, jakékoliv barvy, do vlasů si dej barevné, veselé sponky.
  • nechej si udělat piercing, třeba ve rtu, tunel do ucha, nebo prostě tam, kde se ti to líbí.
  • buď přátelská k lidem, buď středem pozornosti, scene má hodně přátel. Někde jsem četla s každým se objímej, ale to mi přijde jako hloupost a přetvářka.
  • choď na koncerty, poslouchej co chceš - punkrock, indie, rap, metal…
  • udělěj si profily na internetu, třeba na Myspace a nalákej na ně co nejvíce lidí, povídej si s ostatními scene kids, vyměňuj si svoje scene fotky atd. Je toho spousta, mnoho scene girls se stalo na internetu opravdu slavnými.
  • scene netvrdí že jsou scene, scene jsou prostě sví
  • buď svá/svůj a bav se - buď scene!

Co je to Scene?

20. září 2008 v 21:56 Scene
Nejprve bych vám chtěla vysvětlit, co to vůbec znamená Scene. Scene (mnoho lidí to neví, čtěte "sín") se v mnohém podobá emu, ale přesto je dost odlišné. Asi největší rozdíl je v tom, že scene kids jsou narozdíl od emařů veselí a sebevědomí. Neutápí se v depresích, ale milují život, nenosí pouze černobílé kombinace oblečení, ale naopak barevné a výstřední, se šílenými kombinacemi. Jako je emo typické svou černou patkou, scene stoprocentně poznáte podle co nejbarevnějšího a nejneobvyklejšího účesu. Dalším z rozdílů je i hudební vkus. Mnoho ze scene queens a scene kings poslouchají hardcore nebo punk, vyjímkou ale není ani metal, nebo rap. Prostě naprostá svoboda výběru, poslouchejte si co chcete, buďte sví a hlavně nekopírujte a nepodřizujte se ostatním! Scene také často chodí na nejrůznější koncerty, a to nejen na ty velké, ale hlavně do klubů.
ZdrojíQ